Sniegs un ziema / Snow and winter

Brīnišķīga ziema ir sākusies šajā gadā. Jādomā, ka viss šis gads būs tik pat labs kā ziema. Priekšā ļoti daudz darbu. Jau no 20. - 24. janvāra dodamies uz Berlīni uz "Zaļo nedēļu". "Zaļā nedēļa" ir gigantisks lauksaimnieku tirgus, vismaz 100x lielāks kā Kalnciema ielas tirgus un vienuviet ir ļoti daudz dažādu valstu pārstāvji. Šveices sieri, Vācu alus, Holandes tulpes un mēs ar Latvijas bērzu sulām. Vairāk par Zaļo nedēļu var sekot šeit. Paldies par atbalstu Latvijas Zemkopības ministrijai. Atrast varat hallē 8.2, stends 102.
Laika posmā no 10.-13. februārim atkal dodamies uz Vāciju, šoreiz uz Nirnbergu uz lielāko BIO produktu izstādi Eiropā BioFach 2016. Pateicoties LIAA, būsim atrodami Latvijas stendā halle nr. 5, stends 376.  Protams, eksponēsim Libertu bērzu sulas.
Ar šo gadu uzsākam eksportu uz Lietuvu, Igauniju un Itāliju. Mūs ir uzrunājuši ļoti patīkami cilvēki, kurus aizrauj tas, ko mēs darām. Pavisam drīz Libertu bērzu sulas produktus varēs atrast Tallinā un Viļņā un Milānā. Lai snieg un baudiet balto ziemu! Tai sekos skaists pavasaris!

What a lovely Winter we have - take a look and come to see us, Latvia is awesome anytime! And we have plenty of snow this Winter! It means also plenty of work! During January 20-24 you can meet us in Berlin, we are participating in the huge "Green week" with our Birch products. Feel free to visit as at the Latvian stand at Hall 8.2. stand 102. And in February we hope to see you in Nurnberg - we are again going to BioFach 2016 Hall 5, stand 376. This time also at the Latvian stand - so hope to see you all soon dear friends! We are happy to start the export to Italy this year as well as to our nice neighbour countries - Lithuania and Estonia! So enjoy the Winter time and be ready for the Spring! Sap season is coming close!