Saulgrieži / Midsummer

Skat, skat un pusgads jau pusē. Bet darbi izdarīti daudz. Esam nosūtījuši 2. konteinerus ar bērzu sulām uz Taivānu. Esam nosūtījuši bērzu sulas arī uz Vāciju. Esam tikušies ar Ķīniešiem, sūtījuši paraugus uz Slovākiju, Lietuvu.  Mūsu Libertu bio bērzu sulas putojošais vīns ir pasniegts daudzos pasākumos Latvijas ES prezidentūras laikā, kurus klāja restorāns Kaļķu vārti. Nosūtījām divas kastes arī uz Latvijas vēstniecību ASV, lai ar bērzu sulas putojošo pieliktu punktu LV prezidentūrai ES. Esam sastrādājušies ar GaolEvents un vadījuši ārzemniekiem ekskursijas uz AB dambja un mežā, upes malā. Esam uzņēmuši Somijas vīna bloga rakstītāju. Esam mācījuši par bērzu sulām Franču žurnālistus. Un esam uzņēmuši ciemos žurnālu Četras sezonas, kurš jūlija numurā raksta par mūsu Libertu vīna darītavu kā par tūrisma mērķi ko apmeklēt.
Darba ir bijis daudz. Pašlaik ir jādomā par jaunās ražotnes celšanu. Par jauno produktu radīšanu. Jāpadomā arī par sevi. Un saulgriežu maģiskais laiks ir īstais laiks pasapņot, ļauties enerģijai. Jāuzlādējas ar dabas spēku. Ļaujiet, lai enerģija ieplūst Jūsos!

Look at that - half a year has already past. But a lot has been accomplished. We have sent our second shipment of birch juice to Taiwan. We've sent birch juice to Germany, as well. We’ve met with the Chinese and sent samples to Slovakia and Lithuania. Our Libertu Organic Birch Sparkling Wine has been served at many events during Latvia’s term as presiding nation of the EU Commission at the restaurant Kaļķu vārti. We also sent two cases to the Latvian embassy in Washington, DC to serve at the final events of the Latvian presidency. We have cooperated with GaolEvents and led excursions for foreigners to the banks of the Daugava, as well as in the middle of the forest by a stream. We have hosted a Finnish blogger and taught French journalists about birch juice. Most fancy food magazine in Latvia Četras sezonas (Four seasons) has article about out our wine cellar as tourist spot to visit.
The work just doesn’t stop. Now, we must consider building a new factory and think about a new product line. I must think about myself, as well. Midsummer is a magical time of the year – perfect for dreaming and gathering up energy reserves from nature. May you also soak up all the energy that nature has to give at this time of year!