Rudens kā bagāts vīrs!

Vēlēšanas ir oktobra galvenais notikums, bet nākamie ir jaunumi no Libertu pagraba :)
Beidzot veikalos parādīsies atkal bērzu sulas vīns. Ļoti smalks, elegants un sārts (rozā). Sārtajam tonim nedaudz pieliku klāt svaigi spiestu bio dzērveņu sulu un vīns ir viegli saldens, patīkami baudāms un kā reiz piemērots svētkiem kas tuvojas.
Tuvojas 11. novembris - Lāčplēša diena un 18. novembris - Latvijas dzimšanas diena. Iesaku atzīmēt šīs dienas ar Latvijā radītām lietām. Ēdiens un dzēriens, galvenais lai mūsos ieplūst mūsu enerģija. Te pat audzis, te pat radīts.

Tuvojas arī gada nogale. Esmu uztaisījis vīna kastes kā īpašu pielikumu savām skaistajām pudelēm. Koka kastes taisītas no sena kokmateriāla izceļot koka tekstūru. Domāju ka ikkatrs kurš saņems tādu kasti ar pudeli dāvanā pateiks lielu paldies dāvinātājam (kastes varam arī personalizēt).

Esam arī veiksmīgi atgriezušies no Maskavas izstādes. Izstādē gāja ļoti labi un mūsu putojošais dzēriens bija izstādes "hīts". Krievijā nevienam nebija jāskaidro kas ir bērzu sula, bet paskaidrot vajadzēja kā var uztaisīt "šampanieti" no bērzu sulas. Izstādē no politikas nebija ne miņas un bija ļoti patīkami ar apmeklētājiem runāt un diskutēt par bērzu sulām. Maskava atstāja ļoti labu iespaidu ar savu apjomu un iespējām. Paldies mūsu Lietuviešu draugam Tadas, kurš mūs aizveda ekskursijā uz īpašām Maskavas vietām un uz dažiem restorāniem :)

We are back from Moscow food expo. Our sparkling wine have huge potential in Russian market if we will find the right distributor.
In our domestic market we have launched our new Rose still wine with perfect balance in taste and super bright rose/pink color. Taste is semi sweet and best enjoyed slowly. For rose tone we added cold pressed organic cranberry juice.
Also we received our custom made wood boxes. Wood boxes are made from antique wood and th texture of box ir very smooth.