Novembris Vīndaru ielā 12

Libertu ģimene ir tikusi pie fantastiskas rudens dāvanas. Reformas rezultātā vairs nedzīvojam Ikšķiles laukos, bet Ikšķiles pilsētā. Un nācās mūsu mazajam ceļam dot nosaukumu, izdomājam un iedevām - Vīndaru iela. Mūsu Vīndaru iela ir vienīgā šāda iela Latvijā. Latvijā ir daudz Rīgas ielas ir dažas Aldaru ielas, bet Vīndaru iela vienīgā.
Līdz ar rudeni atgriežas vēlme iet tautās ar saviem vīniem, jo tieši tagad tie ir beiguši rūgt un ir gatavi baudīšanai, tāpēc atgriežos Kalnciema ielas tirdziņā jau šo sestdien - 2. novembrī. Vīns arī pieejams visos veikalos un restorānos ar ko sadarbojamies.
Vēlams īpaši baudīt tuvākajos svētkos 11. novembrī un 18. novembrī kad varam atcerēties kur mēs dzīvojam un padomāt par Latviju, Latviešiem, un katrs par Sevi. Bērzu sulas vīns ļoti piestāv šiem datumiem. Novēlēsim Latvijai labas domas un idejas, lai top!

The Liberts family received a great present in the autumn - our small street received a name. Before the streets were named, we were in the country side without street names. Since the territorial reform, we live in Ikšķile (a small town near Riga), and we chose to name our street Vīndaru iela (Winemaker Street). This is the only Winemaker street in Latvia. We are really proud.
My birch sap wines are fermented and now ready for sale. I will return to the farmers' market at Kalnciema iela (Riga) every Saturday starting 2 November. See you there!