Brīvdabas muzejs

Paldies visiem kas balsoja http://sula.lv/radio-un-citi-jaunumi. Esmu ieguvis balvu no radio SWH - reklāmu 1000 Ls vērtībā. Super!
Ir beidzot atkal pieejams putojošais vīns - ir sanācis atkal ļoti labs, labi izturēts, bruts, 2012 gada izlaidums.
Laipni aicinu visus uz Brīvdabas muzeja gadskārtējo gadatirgu. Būšu es ar visiem produktiem, varēs nobaudīt, iegadāties vai vienkārši aprunāties ar mani. Tiekamies 1. un 2. jūnijā!

Thanks for voting! I won advertising on radio SWH in the amount of 1000 lats. Super!
I finally have in stock sparkling wine with perfect bubbles, brut, 2012.
If you are in Latvia on June 1 and 2, please visit the biggest national artisan market in Brivdabas muzejs (Open Air Museum). I will have a stand with my wines and other products. See you there!

2 responses
Labdien, Sakiet vai dzirkstošie vīni tiek pārdoti dažādās variācijās vai tas atkarīgs no gada? Iepriekš pirku caurspīdgu pudeli neatceros kas bija rakstīt virsū, bet garšoja ļoti labi. Tagas veikalā bija tikai tumši zaļa pudele (Bruts). Domāju vai nopirku to pašu ko iepriekš un dizains mainīt (ja tā tad balsoju par veco gaisīgo dizainu) vai arī atkarībā no garšas pastāv variācijas dizainā? Lau Jums veicās !
Sveiki, Tas ir atkarīgs no partijas. Pašlaik caurspīdīgās pudeles dzērieni ir visi izpārdoti, jaunā partija ir klasiski tumši zaļajās pudelēs. Abi dzērieni garšo izcili un ir ļoti, ļoti labi.