Baltais rudens / White autumn

Balts rudens, kad sniegs ārā aiz loga, atgādina par vasaru kas bija un par pavasari kas tuvojas. Libertu ģimene gatavojas visiem gadalaikiem.
Ļoti daudz laika paiet gatavojoties pavasarim. Jau tagad sākam ražot Libertu bērzu sulas urbšanas komplektus lai pavasarī būtu ar ko tecināt bērzu sulas. Šogad plānojam savus komplektus sākt tirgot arī ārpus Latvijas. Jau pašlaik ir ļaudis kas ar Libertu komplektiem urbj bērzus Zviedrijā, Beļģijā, Vācijā, Holandē un pat Jaunzēlandē (tur tikko sācies pavasaris). Neticami, bet bērzu sulu var iegūt visur, kur vien aug bērzi.
Īpaši svarīgi mums ir gatavoties valsts svētkiem. 18. Novembris ir īpaši nozīmīgs visiem mums. Prieks, pacilātība un sarkanbaltsarkanie karogi visur - ēdienos, uz galda un arī uz svētku dzērieniem. Izbaudiet šos svētkus ar Latvijā radītām lietām. Ražotāji to ļoti novērtēs :)
Gada beigas pienāks bez pārsteiguma. Ziemassvētki, Jaunais gads. Gribas iepriecināt sevi un visus sev tuvākos. Sāciet par to domāt jau tagad.
Zemāk ievietots video no Ukraines TV kanāla, kurš apciemoja mūsu vīna darītavu šā gada vasarā. Viss sižets par Rīgu ir redzams šeit.
Vēl zemāk ievietots video no Vācu ZDF veidotās filmas par Rīgas centrāltirgu. Brīnišķīga filma par mums saprotamām lietām. Filma pilnā garumā ir noskatāma šeit.

Autumn has turned white beyond my window - I think about last summer and look forward to next spring. The Liberts family is ready for all seasons. 
It takes a long time to prepare for spring. We have already begun to create our Libertu tree tapping kits so that spring, and birch tapping season, does not arrive with us unprepared. This year we plan to sell our Libertu kits outside Latvia as well. We already have people in Sweden, Belgium, the Netherlands, and even New Zealand (where spring has just begun) using our Libertu kits. Quite amazing that birch sap can come from so many places - anywhere birches grow.
We are making special plans for Latvia's Independence Day celebrations on 18 November. This day is of great significance to all of us - it brings out joy, elation, Latvian flags everywhere, holiday foods, and special drinks. Enjoy this celebration with goods made in Latvia - local producers will certainly appreciate it:)
The end of this year will come with the expected Christmas and New Year's celebrations when you want to treat yourself and your loved ones. Start planning now!
Check out the video from Ukrainian TV and their visit to our birch sap winery this summer. Their whole report on Riga can be seen here
Yet another video follows from German ZDF's film about Riga Central Market. It's a great report on things that are near and dear to us. See the entire film here