Atgriežos dzīvē

Rudens ir tas brīdis, kas liecina, ka tuvojas pavasaris. Šī gada siltais rudens ir labs piemērs - LV klimatiskie apstākļi spēj patīkami pārsteigt. Siltajā laikā tūristi vairāk dodas apkārt, āra darbus ir patīkamāk darīt. Zemie saules stari logā sveicina un atgādina, cik jauka bija vasara. Veļu laikā ir laiks sakārtot domas, lai pēc Mārtiņiem dotos jestrā jaunā gada virzienā.
Ir laiks atgriezties. Ar šo sestdienu (8. novembris un 15. novembris) es atgriežos Kalnciema ielas tirdziņos. Strādāju arī aktīvi pie jaunām produktu tirdzniecības vietām. Un tieši nedēļā pirms svētkiem Libertu produkti turpmāk būs nopērkami Stockmann un Sky lielveikalos Rīgā.
Tuvojas svinīgākais laiks un ir jāsvin. Laiks svinēt ar kaut ko savu, ar īpašu, ar garšīgu. Tuvojoties Latvijas dzimšanas dienai, kad esam pacilāti un ar labām domām domājam par savu Latviju, ir laiks novērtēt līdzcilvēku darbu - kas mūs sargā, kas mūs baro, kas mūs iepriecina. Labākā izvēle ir Latvijā radītās lietās - ja salst rokas, velkam pašmāju adītos cimdus. Ja gribam sajust sātu - ēdam tepat audzētas lietas. Ja gribam baudīt mirkli - korķējam vaļā tepat radīto bērzu putojošo vīnu. Izbaudām katru kumosu, malku. Pateiksim līdzcilvēkiem paldies par kopā radīšanu, kopā būšanu. Paldies par Latvijas sajūtu! Daudz laimes Latvija!

Autumn is the moment that reminds us that spring is just around the corner. This year's warm autumn is a good example of how Latvia's climate can surprise us. The warm weather encourages tourists to visit, and it's much more enjoyable for outdoor chores. The sun, low in the sky, streams in the window, reminding us how wonderful was the summer. The time to remember our departed ancestors is followed by Mārtiņi celebrations leading us towards the beginning of a new year. It's time to return. As of this Saturday (8 Nov also on 15 Nov), I am returning to Kalnciems street Market. I'm also actively searching out new places for sales. And I can announce that this week before Independence Day celebrations, Liberts products continue to be sold at Stockmann and Sky supermarkets in Riga.
Celebrations are in the offing and they should be celebrated - with something that's ours, something special, something tasty. We will soon celebrate Latvia's birthday - a time when we feel uplifted and positive about Latvia. It's also a time to express appreciation to those who protect us, who feed us, who entertain us. The best way to do that is with locally produced goods. If your hands are cold, buy some Latvian mittens. If you're hungry, enjoy locally grown food. If you need to celebrate, cork a bottle of locally-made birch sparkling wine. Enjoy every morsel, every sip. Let's thank our local producers for their creations. Thanks for that Latvian feeling! Happy birthday, Latvia!

Turpmāk Libertu bio bērza sulas produktus meklējat Sky veikalos.
Now you can find our organic birch sap products in Sky supermarkets.

Turpmāk Libertu bio bērza sulas produktus meklējat Stockmann veikalos.
Now you can find our organic birch sap products in Stockmann supermarkets.

Saņēmām ziņu ka mūsu sūtītā bērzu sula ir veiksmīgi sasniegusi Taivānu.
Our organic birch sap successfully reached Taiwan customer and they started to sell in shops.
Esam oficiāli kļuvuši par Slow Fodd biedriem.
Now we are official Slow Food members
Uzaicinu visus uz Kalnciema ielas tirdziņiem.
You are welcome to Kalnciema street market.